طراحی پردازنده CORDIC برای تبدیل A/D سیگنال ترکیبی
 

دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


جدیدترین لغات واژه‌نامه

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :99
بازدید روز گذشته :202
بازدید این هفته :957
بازدید این ماه :957
مجموع آمار بازدید ها :490288

عنوان محصول: طراحی پردازنده CORDIC برای تبدیل A/D سیگنال ترکیبی

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته الکترونیک
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1395
طراحی پردازنده CORDIC برای تبدیل A/D سیگنال ترکیبی طراحی پردازنده CORDIC برای تبدیل A/D سیگنال ترکیبی
توضیحات مختصر:

این مقاله روش جدیدی پیشنهاد می کند که سطح بالایی از همزمان سازی را بین منبعی که در اصل دیجیتالی می باشد و سیگنال تست را تولید می کند و مبدل آنالوگ به دیجیتال (ADC) که از آن نمونه برداری خواهد کرد، فراهم می سازد. با استفاده از کلاک سیگنال برای کنترل منبع، تقسیم کننده ی کلاک ممکن است برای دستیابی ...

طراحی پردازنده CORDIC برای تبدیل A/D سیگنال ترکیبی طراحی پردازنده CORDIC برای تبدیل A/D سیگنال ترکیبی


قیمت قیمت : 14000 تومان
تخفیف تخفیف: 3000 تومان
تخفیف تخفیف ویژه عید نوروز: 20 درصد
قیمت نهایی قیمت نهایی: 8200 تومان
238 بازدید
کد مقاله: TTC- 3232
نوع فایل : docx
لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از خرید موفق فعال خواهد شد.
Journal: IEEE

Design of a CORDIC Processor for Mixed-Signal A/D Conversion
Abstract

This paper proposes a new method which offers a high level of synchronization between a source, which is primarily digital, that generates a test signal and the ADC that will sample it. By using using a single clock to control the source, a clock divider may be used to derive a clock that will trigger an ADC at the appropriate times to produce a coherently sampled data set. Thus the timing of the waveform and the ADC will be accurately synchronized; moreover, since test time is a valuable commodity, a predictable number of clock cycles can be issued in order to generate a sampled data set. A computer simulation is given which fully characterizes the theoretical aspects of this paper. In addition, selected laboratory measurements are also given for discussion.

Keywords: A/D conversion, CORDIC, coherent

چکیده

این مقاله روش جدیدی پیشنهاد می کند که سطح بالایی از همزمان سازی را بین منبعی که در اصل دیجیتالی می باشد و سیگنال تست را تولید می کند و مبدل آنالوگ به دیجیتال (ADC) که از آن نمونه برداری خواهد کرد، فراهم می سازد. با استفاده از کلاک سیگنال برای کنترل منبع، تقسیم کننده ی کلاک ممکن است برای دستیابی به کلاکی که هدفش ADC در زمان های مناسب برای تولید مجموعه داده نمونه برداری شده مرتبط خواهد بود، مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین، زمانبندی شکل موج و ADC بطور دقیق همزمان سازی خواهد شد. بعلاوه از آنجاییکه زمان تست، محصول باارزشی می باشد، تعداد قابل پیش بینی از سیکل های کلاک می توانند به منظور تولید مجموعه داده نمونه برداری شده در نظر گرفته شوند. شبیه سازی کامپیوتری در نظر گرفته می شود که بطور کامل جنبه های تئوریکی این مقاله را مشخص می سازد. بعلاوه، اندازه گیری های آزمایشگاهی انتخاب شده نیز برای بررسی ارائه می شوند.

کلمات کلیدی: نمونه برداری مرتبط، CORDIC، سیگنال ترکیبی، چرخش های برداری

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:5 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:12 صفحه

  • آدرس: تبریز، خیابان خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09016347107
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttcenterاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @zoodyab :آدرس تلگرام
مرکز  تخصصی  تلاش ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی تلاش ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تلاش ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.

Scroll to top