انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی
واتساپ:09141077352 همراه: 09141077352 ثابت: 35250068-041 سفارش سمینار و مقاله سفارش ترجمه تخصصی
 

دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


جدیدترین لغات واژه‌نامه

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :4
بازدید روز گذشته :92
بازدید این هفته :553
بازدید این ماه :96
مجموع آمار بازدید ها :781249

عنوان محصول: انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته عمران
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 مهر 1395
انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی
توضیحات مختصر:

در این مقاله، یک مدل انعطاف پذیر آسیب غیر محلی برای آنالیز المان محدود داینامیک مصالح ساختمانی به هم چسبیده ارائه می شود. این مدل به هم چسبیده، میتواند رفتارهای مرتبط با مواد نیمه شکننده را به سادگی شرح دهد، به عنوان مثال تنها با چند پارامتر که می توان با تست های آزمایشگاهی استاندارد آنها را تعی...

انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی


قیمت قیمت : 45000 تومان
تخفیف تخفیف: 2000 تومان
تخفیف تخفیف ویژه : 10 درصد
قیمت نهایی قیمت نهایی: 38500 تومان
894 بازدید
کد مقاله: TTC- 3018
نوع فایل : docx
لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از خرید موفق فعال خواهد شد.
Journal: Elsevier 2015,

Nonlocal damage propagation in the dynamics of masonry elements
Abstract

In this work, a nonlocal damage-plasticity model for dynamic finite element analyses of cohesive structural elements is presented. The proposed cohesive model is able to reproduce the main relevant behaviors of quasi-brittle materials despite being quite simple, i.e. governed by only a few parameters which can be determined by standard laboratory tests. In particular, the model is able to reproduce the mechanisms of cohesive materials under static or dynamic loads: degradation of the mechanical properties (damage) and accumulation of irreversible strains (plasticity). Moreover, the model also simulates the cyclic macroscopic behavior of quasi-brittle materials, taking into account the loss and recovery of stiffness due to crack closure and reopening. The latter effect represents a particularly important characteristic in the case of dynamic loads. The proposed formulation is implemented as a constitutive model for two-dimensional plane stress four-node quadrilateral elements. The second order equations of motion are solved adopting the implicit Newmark time integration scheme. The proposed model is validated and its dynamic performance is numerically demonstrated through the analysis of a large-scale structural element.

Keywords: Dynamic analysis; Masonry; Nonlocal damage; Finite element method

چکیده

در این مقاله، یک مدل انعطاف پذیر آسیب غیر محلی برای آنالیز المان محدود داینامیک مصالح ساختمانی به هم چسبیده ارائه می شود. این مدل به هم چسبیده، میتواند رفتارهای مرتبط با مواد نیمه شکننده را به سادگی شرح دهد، به عنوان مثال تنها با چند پارامتر که می توان با تست های آزمایشگاهی استاندارد آنها را تعیین کرد، این موارد را به سادگی شرح داد. در کل، این مدل میتواند یک مکانیزم برای تولید دوبار مواد به هم چسبیده در جریان های پویا و ایستا را ایجاد کند: فرسایش خواص مکانیکی (آسیب دیدن) و تراکم برگشت ناپذیر(انعطاف پذیری). علاوه بر این، مدل یک چرخه رفتاری قابل رویت را برای مواد نیمه شکننده فراهم می سازد که برای بهبود مقاوم ساختن شکاف ها به کار برده می شوند. تاثیر دیگر این مدل، ویژگی های بسیار مهم آن در نیروهای پویا است. مدل پیشنهادی، بعنوان یک مدل ساختمانی برای تنش های صفحه های دو بعدی و عناصر چهارگوشه مورد استفاده قرار گرفته و اجرا می شود. معادلات مرتبه دوم حرکت با استفاده از طرح ادغام زمان نیومارک ضمنی حل شده اند. مدل پیشنهادی از لحاط کارایی داینامیک مورد تایید قرار گرفته است و آنالیز آن در المان های ساختمانی با مقیاس بزرگ به صورت عددی نشان داده شده است.

کلمات کلیدی: آنالیز داینامیک، بنایی، آسیب غیرمحلی، روش المان محدود

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:13 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:32 صفحه

  • آدرس: تبریز، آبرسان، مهرگان چهارم
  • تلفن  تماس: 09016347107
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttcenterاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @zoodyab :آدرس تلگرام
مرکز  تخصصی  تلاش ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی تلاش ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تلاش ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.