مسئله موقعیت پوشش چندحالته
واتساپ:09141077352 همراه: 09141077352 ثابت: 35250068-041 سفارش سمینار و مقاله سفارش ترجمه تخصصی
 

دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


جدیدترین لغات واژه‌نامه

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :6
بازدید روز گذشته :71
بازدید این هفته :6
بازدید این ماه :248
مجموع آمار بازدید ها :781401

عنوان محصول: مسئله موقعیت پوشش چندحالته

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته مدیریت
تاریخ انتشار: دوشنبه 29 فروردين 1396
مسئله موقعیت پوشش چندحالته مسئله موقعیت پوشش چندحالته
توضیحات مختصر:

در این مقاله ما مسئله موقعیت پوشش چند حالته بررسی میشود. این حالت یک عمومی سازی در مورد مسئله موقعیت پوشش بیشینه است که شامل تعیین مکان یک تعداد از تسهیلات با انواع متفاوت با محدودیت هایی در تعداد تسهیلات به اشتراک گذاری شده در سایت مشابه است. مسئله ذاتاً چالش برانگیز بوده و از حالت پایه خود بسی...

مسئله موقعیت پوشش چندحالته مسئله موقعیت پوشش چندحالته


قیمت قیمت : 28000 تومان
تخفیف تخفیف: 3500 تومان
تخفیف تخفیف ویژه : 10 درصد
قیمت نهایی قیمت نهایی: 21700 تومان
535 بازدید
کد مقاله: TTC- 3374
نوع فایل : docx
لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از خرید موفق فعال خواهد شد.
Journal: Whitepapers 2015,

The Multimode Covering Location Problem.
Abstract

n this paper we introduce the Multimode Covering Location Problem. This is a generalization of the Maximal Covering Location Problem that consists in locating a given number of facilities of different types with a limitation on the number of facilities sharing the same site. The problem is challenging and intrinsically much harder than its basic version. Nevertheless, it admits a constant factor approximation guarantee, which can be achieved combining two greedy algorithms. To improve the greedy solutions, we have developed a Variable Neighborhood Search approach, based on an exponential-size neighborhood. This algorithm computes good quality solutions in short computational time. The viability of the approach here proposed is also corroborated by a comparison with a Heuristic Concentration algorithm, which is presently the most effective approach to solve large instances of the Maximal Covering Location Problem.


چکیده

در این مقاله ما مسئله موقعیت پوشش چند حالته بررسی میشود. این حالت یک عمومی سازی در مورد مسئله موقعیت پوشش بیشینه است که شامل تعیین مکان یک تعداد از تسهیلات با انواع متفاوت با محدودیت هایی در تعداد تسهیلات به اشتراک گذاری شده در سایت مشابه است. مسئله ذاتاً چالش برانگیز بوده و از حالت پایه خود بسیار سخت تر است. با این وجود، این رویکرد یک فاکتور ثابت از تضمین های تقریبی را بیان میکند که میتواند با ترکیب دو الگوریتم حریصانه به دست آید. برای بهبود راه حل های حریصانه، یک رویکرد جستجوی همسایگی متغیر بر اساس مقدار نمایی از اندازه همسایگی بیان میکنیم. این الگوریتم، راه حل ها با کیفیت خوب در زمان محاسباتی خوب را ارائه میدهد. قابلیت زیست در رویکرد پیشنهادی، در مقایسه با یک الگوریتم ابتکاری ، بیان شده است که امروزه به عنوان موثرترین رویکرد برای حل نمونه های بزرگ برای مسائل موقعیت پوشش بیشینه است.

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:25 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:26 صفحه

  • آدرس: تبریز، آبرسان، مهرگان چهارم
  • تلفن  تماس: 09016347107
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttcenterاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @zoodyab :آدرس تلگرام
مرکز  تخصصی  تلاش ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی تلاش ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تلاش ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.