محلی سازی TDOA آگاه از تراکم منابع چندگانه
واتساپ:09141077352 همراه: 09141077352 ثابت: 35250068-041 سفارش سمینار و مقاله سفارش ترجمه تخصصی
 

دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


جدیدترین لغات واژه‌نامه

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :80
بازدید روز گذشته :101
بازدید این هفته :327
بازدید این ماه :2750
مجموع آمار بازدید ها :781023

عنوان محصول: محلی سازی TDOA آگاه از تراکم منابع چندگانه

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته کامپیوتر
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 اسفند 1400
محلی سازی TDOA آگاه از تراکم منابع چندگانه محلی سازی TDOA آگاه از تراکم منابع چندگانه
توضیحات مختصر: مسئله محلی سازی منبع برحسب اختلاف‌زمان ورود (TDOA) به صورت عمومی به دلیل طبیعت اغراق‌آمیز آن یک مسئله پیچیده و غیر محدب است. این مسئله برای مواردی که محلی سازی منابع چندگانه انجام می‌شود، پیچیده‌تر نیز می‌شود که در آن TDOA ها باید به منابع مربوطه تخصیص داده شوند. در این مقاله ما این مسئله را با معرف...
محلی سازی TDOA آگاه از تراکم منابع چندگانه محلی سازی TDOA آگاه از تراکم منابع چندگانه


قیمت قیمت : 45000 تومان
تخفیف تخفیف: 5000 تومان
تخفیف تخفیف ویژه : 10 درصد
قیمت نهایی قیمت نهایی: 35500 تومان
277 بازدید
کد مقاله: TTC- 3924
نوع فایل : docx
لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از خرید موفق فعال خواهد شد.
Journal: IEEE

Sparsity-Aware TDOA Localization Of Multiple Sources
Abstract
The problem of source localization from time-difference-of-arrival (TDOA) measurements is in general a non-convex and complex problem due to its hyperbolic nature. This problem becomes even more complicated for the case of multi-source localization where TDOAs should be assigned to their respective sources. We simplify this problem to an ℓ1-norm minimization by introducing a novel TDOA fingerprinting model for a multi-source scenario. Moreover, we propose an innovative trick to enhance the performance of our proposed fingerprinting model in terms of the number of identifiable sources. An interesting by-product of this enhanced model is that under some conditions we can convert the given underdetermined problem to an overdetermined one and efficiently solve it using classical least squares (LS) approaches. Our simulation results illustrate a good performance for the introduced TDOA fingerprinting.
Keywords: Multi-source localization, TDOA fingerprinting, sparse reconstruction.

چکیده
مسئله محلی سازی منبع برحسب اختلاف‌زمان ورود (TDOA) به صورت عمومی به دلیل طبیعت اغراق‌آمیز آن یک مسئله پیچیده و غیر محدب است. این مسئله برای مواردی که محلی سازی منابع چندگانه انجام می‌شود، پیچیده‌تر نیز می‌شود که در آن TDOA ها باید به منابع مربوطه تخصیص داده شوند. در این مقاله ما این مسئله را با معرفی یک مدل اثرانگشت TDOA برای سناریوهایی با منابع مختلف به یک رویه کمینه‌سازی نرم ℓ1 تبدیل می‌کنیم. علاوه بر این یک ترفند ابتکاری برای ارتقاء کارایی مدل اثرانگشت پیشنهادی خودمان ازنظر تعداد منابع قابل‌شناسایی ارائه می‌دهیم. محصول جانبی این مدل پیشرفته این است که در برخی شرایط ما قادر به تبدیل یک مسئله غیرقطعی به یک مسئله قطعی بوده و به صورت کارایی قادر به حل این مسئله با استفاده از راهکارهای حداقل مربعات کلاسیک هستیم. نتایج شبیه‌سازی‌ها نشان‌دهنده کارایی مناسب برای مدل اثرانگشت TDOA پیشنهادی است.
کلمات کلیدی: محلی سازی منابع چندگانه، اثرانگشت TDOA، بازسازی پراکنده.

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:5 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:15 صفحه

  • آدرس: تبریز، آبرسان، مهرگان چهارم
  • تلفن  تماس: 09016347107
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttcenterاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @zoodyab :آدرس تلگرام
مرکز  تخصصی  تلاش ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی تلاش ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تلاش ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.