یادگیری ماشین در کلان داده‌ها: فرصت‌ها و چالش‌ها
واتساپ:09141077352 همراه: 09141077352 ثابت: 35250068-041 سفارش سمینار و مقاله سفارش ترجمه تخصصی
 

دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


جدیدترین لغات واژه‌نامه

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :77
بازدید روز گذشته :72
بازدید این هفته :427
بازدید این ماه :2187
مجموع آمار بازدید ها :780460

عنوان محصول: یادگیری ماشین در کلان داده‌ها: فرصت‌ها و چالش‌ها

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته کامپیوتر
تاریخ انتشار: 17 تير 1398
یادگیری ماشین در کلان داده‌ها: فرصت‌ها و چالش‌ها یادگیری ماشین در کلان داده‌ها: فرصت‌ها و چالش‌ها
توضیحات مختصر: یادگیری ماشین (ML) به صورت مداوم قدرت خود را در طیف گسترده‌ای از کاربردها نشان می‌دهد. یادگیری ماشین در سال‌های اخیر به دلیل ظهور داده‌های بزرگ، تا حدود زیادی به سمت جلو پیشرفت نموده است. الگوریتم‌های ML هرگز به وعده‌هایی که در باره آن‌ها داده شده است، دست نیافته‌اند، با این حال استفاده از این الگور...
یادگیری ماشین در کلان داده‌ها: فرصت‌ها و چالش‌ها یادگیری ماشین در کلان داده‌ها: فرصت‌ها و چالش‌ها


قیمت قیمت : 50000 تومان
تخفیف تخفیف: 5000 تومان
تخفیف تخفیف ویژه : 10 درصد
قیمت نهایی قیمت نهایی: 40000 تومان
363 بازدید
کد مقاله: TTC- 3780
نوع فایل : docx
لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از خرید موفق فعال خواهد شد.
Journal: Elsevier 2017,

Machine learning on big data: Opportunities and challenges
Abstract
Machine learning (ML) is continuously unleashing its power in a wide range of applications. It has been pushed to the forefront in recent years partly owing to the advent of big data. ML algorithms have never been better promised while challenged by big data. Big data enables ML algorithms to uncover more fine-grained patterns and make more timely and accurate predictions than ever before; on the other hand, it presents major challenges to ML such as model scalability and distributed computing. In this paper, we introduce a framework of ML on big data (MLBiD) to guide the discussion of its opportunities and challenges. The framework is centered on ML which follows the phases of preprocessing, learning, and evaluation. In addition, the framework is also comprised of four other components, namely big data, user, domain, and system. The phases of ML and the components of MLBiD provide directions for identification of associated opportunities and challenges and open up future work in many unexplored or under explored research areas.
Keywords: Machine learning, Big data, Data preprocessing, Evaluation, Parallelization

چکیده
یادگیری ماشین (ML) به صورت مداوم قدرت خود را در طیف گسترده‌ای از کاربردها نشان می‌دهد. یادگیری ماشین در سال‌های اخیر به دلیل ظهور داده‌های بزرگ، تا حدود زیادی به سمت جلو پیشرفت نموده است. الگوریتم‌های ML هرگز به وعده‌هایی که در باره آن‌ها داده شده است، دست نیافته‌اند، با این حال استفاده از این الگوریتم‌ها در زمینه کلان داده‌ها به چالش کشیده شده است. کلان داده‌ها، الگوریتم‌های ML را قادر به ایجاد الگوهای بسیار دقیقی می‌کند و از سوی دیگر استفاده از کلان داده‌ها منجر به افزایش دقت پیش‌بینی و پاسخ بلادرنگ این الگوریتم‌ها می‌شود. در سوی دیگر، با این حال چالش‌هایی بسیار زیادی برای استفاده از ML وجود دارد که شامل مواردی محاسبات توزیع شده و مقیاس‌پذیری هستند. در این مقاله، ما چارچوبی از ML بر روی کلان داده‌ها (MLBiD) را به‌منظور راهنمایی جهت بررسی و ارزیابی فرصت‌ها و چالش‌ها در این زمینه معرفی می‌کنیم. این چارچوب پیشنهادی بر روی ML متمرکز می‌شود که تمامی فازهای ارزیابی، یادگیری و پیش‌پردازش را در بر می‌گیرد. علاوه بر این، این چارچوب ترکیبی از 4 مؤلفه دیگر به نام کلان داده‌ها، کاربر، دامنه و سیستم است. فازهای ML و مؤلفه‌های MLBiD، مسیری برای شناسایی فرصت‌های موجود و چالش‌ها و زمینه‌های تحقیقاتی آتی که به صورت کشف نشده باقی مانده‌اند و یا در حال ارزیابی توسط محققین هستند، ایجاد می‌کند.
کلمات کلیدی: یادگیری ماشین، کلان داده، پیش‌پردازش داده، ارزیابی، موازی‌سازی.

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:12 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:32 صفحه

  • آدرس: تبریز، آبرسان، مهرگان چهارم
  • تلفن  تماس: 09016347107
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttcenterاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @zoodyab :آدرس تلگرام
مرکز  تخصصی  تلاش ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی تلاش ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تلاش ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.