تعرفه انجام ترجمه - مرکز ترجمه‌های تخصصی
واتساپ:09141077352 همراه: 09141077352 ثابت: 35250068-041 سفارش سمینار و مقاله سفارش ترجمه تخصصی
 

دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


جدیدترین لغات واژه‌نامه

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :80
بازدید روز گذشته :107
بازدید این هفته :617
بازدید این ماه :2321
مجموع آمار بازدید ها :796221

 

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط گروه تلاش ترجمه، کاملاً تخصصی و به صورت تایپ شده هستند و دارای ضمانت بازگشت وجه دو روزه می‌باشند. گروه تخصصی تلاش ترجمه در قبال تعهد و ضمانتی که برای ترجمه‌های نوشته شده توسط مترجمان این گروه احساس می‌کند، از ایجاد سطح برای انجام ترجمه‌های خود خودداری نموده و تمامی ترجمه‌های خود را در سطح عالی، به صورت بازخوانی شده و  تایپ شده در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. مشتریان گرامی می‌توانند نمونه ترجمه‌های انجام شده توسط  متخصصین  ترجمه گروه تلاش ترجمه را در سایت مشاهده نمایند.

** در حالت کلی هزینه انجام ترجمه در سطح تخصصی (طلایی) به همراه بازخوانی و به صورت  تایپ شده برای هر صفحه استاندارد 250 کلمه‌ای تنها 15  هزار تومان  است یعنی  هر  کلمه تنها   60 تومان. به منظور برآورد تقریبی هزینه ترجمه برحسب تعداد کلمات، می‌توانید از فرم زیر استفاده نمایید. جهت تعیین دقیق هزینه ترجمه، فایل خود را از طریق فرم سفارش ترجمه،  ارسال نمایید تا همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برآورد هزینه دقیق را خدمت شما ارسال نمایند.

** هزینه ترجمه  برخی از رشته‌های تخصصی مانند حقوق، فلسفه، علوم پزشکی، معماری، روانشناسی،عمران و متون زبان دارای ضریب می‌باشند. برای اطلاع از قیمت دقیق متن خود، لطفاً اقدام به ثبت سفارش کنید.

 برآورد هزینه ترجمه برحسب تعداد کلمات
زبان ترجمه
ورودی نامعتبر
زمینه ترجمه
ورودی نامعتبر
تعداد کلمات
لطفا آدرس پست الکترونیکی خود را صحیح وارد نمایید.
قیمت ترجمه
ورودی نامعتبر
تومان

برآورد انجام شده به صورت تقریبی است، لذا جهت برآورد دقیق هزینه ترجمه، فایل مورد نظر خود را از طریق فرم زیر، برای ما ارسال نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن، برآورد دقیق برای شما ارسال شود. کیفیت ترجمه‌های انجام شده توسط تلاش ترجمه، کاملا تضمینی بوده و جهت مشاهده کیفیت ترجمه، می توانید مقالات ترجمه شده در سایت را مشاهده نمایید. دانشجویان محترم با ارائه کارت دانشجویی خود، می‌توانند از 10 درصد تخفیف بیشتر برخوردار شوند.

 

 

 

 

 

هزینه ترجمه تخصصی رشته های دانشگاهی هزینه ترجمه دانشجویی تخصصی در رشته های دانشگاهی پزشکی و دندانپزشکی، هزینه ترجمه روانشناسی، هزینه ترجمه جغرافیا، هزینه ترجمه حقوق، شیمی، هزینه ترجمه علوم اجتماعی، هزینه ترجمه علوم پایه، هزینه ترجمه کامپیوتر و آی تی، حسابداری، عمومی، مکانیک، هنر، هزینه ترجمه زیست، هزینه ترجمه ادبیات و زبانشناسی،هزینه ترجمه اقتصاد،هزینه ترجمه ورزش،هزینه ترجمه برق و الکترونیک، هزینه ترجمه اسناد تجاری و بازرگانی، هزینه ترجمه متالوژی و مواد، هزینه ترجمه کشاورزی و صنایع غذایی،هزینه ترجمه نفت و گاز و پتروشیمی،هزینه ترجمه زمین شناسی و معدن، هزینه ترجمه فقه و علوم اسلامی، هزینه ترجمه صنایع،هزینه ترجمه فلسفه، هزینه ترجمه عمران،هزینه ترجمه مالی، هزینه ترجمه سیاسی، هزینه ترجمه مدیریت، هزینه ترجمه معماری و ... در ایران هزینه ترجمه انجام می‌پذیرد.

هزینه ترجمه دانشجویی

هزینه ترجمه دانشجویی مقالات

هزینه ترجمه چکیده پایان نامه ها

هزینه ترجمه دانشجویی پایان نامه ها

هزینه ترجمه مدارک تحصیلی دانشجویی

هزینه ترجمه تخصصی مقالات دانشجویی بر اساس استانداردهای بین المللی ISI و IEEE

هزینه ترجمه مباحث پژوهشی دانشگاه ها

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های دانشجویی برای خارج از ایران

هزینه ترجمه نشریات دانشجویی هزینه ترجمه همزمان سمینارهای دانشجویی

هزینه ترجمه دانشجویی رسمی و غیر رسمی مدارک برای Apply

 

 

  • آدرس: تبریز، آبرسان، مهرگان چهارم
  • تلفن  تماس: 09016347107
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttcenterاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @zoodyab :آدرس تلگرام
مرکز  تخصصی  تلاش ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی تلاش ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تلاش ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.