دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


جدیدترین لغات واژه‌نامه

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :46
بازدید روز گذشته :240
بازدید این هفته :1097
بازدید این ماه :5705
مجموع آمار بازدید ها :395171

عنوان محصول: نور آهسته در کریستال‌های فوتونی

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته الکترونیک
تاریخ انتشار: پنج شنبه 11 اسفند 1397
توضیحات مختصر: نور آهسته با سرعت گروهی کم چشمگیر یک راه‌حل امیدبخش برای بافرینگ و پردازش‌های حوزه زمانی سیگنال‌های نوری است. همچنین با استفاده از این موضوع می‌توان امکانی برای فشرده‌سازی فضایی انرژی نورانی و افزایش خطی و غیرخطی اثرات نوری یافت. تجهیزات کریستال‌های نوری برای ساخت نور آهسته بسیار کاربری هستند زیرا م...
نور آهسته در کریستال‌های فوتونی نور آهسته در کریستال‌های فوتونی


قیمت قیمت : 14200 تومان
72 بازدید
کد مقاله: TTC- 3527
نوع فایل : docx
لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از خرید موفق فعال خواهد شد.
Journal: Whitepapers

photonic

چکیده
نور آهسته با سرعت گروهی کم چشمگیر یک راه‌حل امیدبخش برای بافرینگ و پردازش‌های حوزه زمانی سیگنال‌های نوری است. همچنین با استفاده از این موضوع می‌توان امکانی برای فشرده‌سازی فضایی انرژی نورانی و افزایش خطی و غیرخطی اثرات نوری یافت. تجهیزات کریستال‌های نوری برای ساخت نور آهسته بسیار کاربری هستند زیرا می‌توان آن‌ها را در یک تراشه یکپارچه‌سازی شده و در دمای اتاق استفاده نموده و علاوه بر این می‌توان از آن برای ارائه پهنای باند وسیع و انتشار بدون پراکندگی نیز استفاده نمود. این مقاله یک فرضیه اولیه را مورد ارزیابی قرار داده و علاوه بر این آزمایشات انجام شده در زمینه استفاده از ساختارهای نور آهسته مبتنی بر مهندسی باند نوری را نیز مورد ارزیابی قرار می‌دهد. مشکلات مرتبط استفاده از این تکنولوژی برای تجهیزات واقعی و کاربردهای این تکنولوژی‌ها نیز شرح داده می‌شوند.
تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:11 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:21 صفحه

  • آدرس: تبریز، خیابان خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09016347107
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttcenterاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @zoodyab :آدرس تلگرام
مرکز  تخصصی  تلاش ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی تلاش ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تلاش ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.

Scroll to top