دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


جدیدترین لغات واژه‌نامه

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :59
بازدید روز گذشته :251
بازدید این هفته :602
بازدید این ماه :5210
مجموع آمار بازدید ها :394676

عنوان محصول: حس‌گر نوری با طول‌موج دوگانه برای نظارت بر غلظت اسید اوریک در مایع دیالیز

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته پزشکی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 شهريور 1397
توضیحات مختصر: در این مقاله روش‌های موجود و ابزارهای دقیق برای نظارت آنلاین بر فرآیندهای همودیالیز، یک راهکار برای تعیین غلظت اسید اوریک در مایع دیالیز با استفاده از سطح جذب طیفی در دو طول‌موج در منطقه طیف فرابنفش، ویژگی‌های اصلی و بلوک دیاگرام حسگر نوری مبتنی بر نظارت UV_LED غلظت اسید اوریک در خط دیالیز در دستگاه...
حس‌گر نوری با طول‌موج دوگانه برای نظارت بر غلظت اسید اوریک در مایع دیالیز حس‌گر نوری با طول‌موج دوگانه برای نظارت بر غلظت اسید اوریک در مایع دیالیز


قیمت قیمت : 8000 تومان
تخفیف تخفیف: 2000 تومان
قیمت نهایی قیمت نهایی: 6000 تومان
97 بازدید
کد مقاله: TTC- 3731
نوع فایل : docx
لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از خرید موفق فعال خواهد شد.
Journal: BiomedicalEngineering 2015,

Dual Wavelength Optoelectronic Sensor for Monitoring Uric Acid Concentration in Dialysate
Abstract
Existing methods and instruments for online monitoring of the hemodialysis procedure, a method for determin ing the concentration of uric acid in dialysate by the level of spectral absorption at two wavelengths in the ultra violet region of the spectrum, the main characteristics and block diagram of an optoelectronic sensor based on a UVLED monitoring of the concentration of uric acid in the dialysis line of an “artificial kidney” apparatus, and analysis of results of clinical trials of the developed sensor are described.

چکیده
در این مقاله روش‌های موجود و ابزارهای دقیق برای نظارت آنلاین بر فرآیندهای همودیالیز، یک راهکار برای تعیین غلظت اسید اوریک در مایع دیالیز با استفاده از سطح جذب طیفی در دو طول‌موج در منطقه طیف فرابنفش، ویژگی‌های اصلی و بلوک دیاگرام حسگر نوری مبتنی بر نظارت UV_LED غلظت اسید اوریک در خط دیالیز در دستگاه کلیه مصنوعی، و آنالیز نتایج آزمایش‌های بالینی سانسورهای توسعه یافته، توضیح داده می‌شوند.
تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:4 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:6 صفحه

  • آدرس: تبریز، خیابان خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09016347107
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttcenterاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @zoodyab :آدرس تلگرام
مرکز  تخصصی  تلاش ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی تلاش ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تلاش ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.

Scroll to top